CrosairSoft
Kategoriler
Sepetim
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ


Bu internet sitesini www.aykarexpress.com kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu sitede sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde siteye erişim sağlayan her gerçek veya tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. 


KULLANIM KOŞULLARI 


Bu sitede sunulan hizmetler www.aykarexpress.com adresinde bulunan (Mersis No: 0122082478300001) (Bundan böyle kısaca AYKAR EXPRESS olarak anılacaktır.) tarafından anılacaktır ve sitenin kanuni sahibi AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi 

AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ'ne aittir.


İşbu kullanım koşulları AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından gerektiğinde değiştirilebilir. Değişiklik olması halinde SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır. 


SİTE hizmetlerinden faydalanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek veya tüzel kişi, AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.


AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bu sitede yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. 


HİZMETLERİN KAPSAMI


AYKAR EXPRESS'İN SİTE üzerinden sunacağı hizmetler sınırlı olmamak üzere;  AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ'ne ait www.aykarexpress.com adresinde satışa sunulan ürünlerin; ÜYE tarafından bedeli ödendikten sonra, tedarikçinin stok durumunun müsait olması halinde " sözleşmenin satıcıya yüklediği, malın teslim edilmesi" borcunun ifa edilebilir olması durumunda, taahhüt edilen sürede malın müşteriye anlaşmalı kargo firması tarafından AYKAR EXPRESS adına ayıpsız olarak teslimidir.


AYKAR EXPRESS, SİTE üzerinden vereceği hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri SİTE'de yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş kabul edilir.


SİTE bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için kullanıcıların AYKAR EXPRESS tarafından belirlenecek ve SİTE'nin ilgili bölümünün içeriğinde belirtilecek özellikleri taşıması gerekmektedir. AYKAR EXPRESS, bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri SİTE'DE yayınlaması ile yürürlüğe koymuş kabul edilir.
GENEL HÜKÜMLER


SİTE'yi kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla SİTE üzerinden işlem yapabilirler. KULLANICI'LARIN VE ÜYE'LERİN, SİTE dahilinde yaptığı her işlem ve eylemlerindeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her kullanıcı ve her üye, AYKAR EXPRESS veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULANICI VE ÜYE'lerin SİTE üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları ve uğrayabilecekleri zararlardan dolayı AYKAR EXPRESS'İN doğrudan veya dolaylı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.


AYKAR EXPRESS, SİTE üzerinden KULLANICILAR VE ÜYELER tarafından kendisine iletilen bilgileri "Gizlilik Politikası" ve "İnternet Sitesi Kullanım Koşulları" hükümleri doğrultusunda kullanılabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. 


1. TARAFLAR


a) www.aykarexpress.com internet sitesinin faaliyetlerini yürüten İNÖNÜ MAHALLESİ 3.LALE SOKAK NO:33/A KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL  adresinde mukim AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (Bundan böyle "SATICI" olarak anılacaktır).


b) www.aykarexpress.com internet sitesine üye olan internet kullanıcısı bundan böyle ("ÜYE") olarak anılacaktır.


2. SÖZLEŞMENİN KONUSU


İşbu Sözleşme'nin konusu SATICI'nın sahip olduğu internet sitesi www.aykarexpress.com ÜYE'nin faydalanma şartlarının belirlenmesidir.


3. TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ


3.1. ÜYE, www.aykarexpress.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, SATICI'nın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.


3.2. ÜYE, SATICI tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, ÜYE'nin sözkonusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından SATICI'ya karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, SATICI'nın sözkonusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.


3.3. ÜYE, www.aykarexpress.com internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran ÜYE'yi bağlayacaktır.


3.4. ÜYE, www.aykarexpress.com internet sitesini hiç bir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca ÜYE, başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.


3.5. www.aykarexpress.com internet sitesinde üyeler tarafından beyan edilen, yazılan, kullanılan fikir ve düşünceler, tamamen üyelerin kendi kişisel görüşleridir ve görüş sahibini bağlar. Bu görüş ve düşüncelerin SATICI'yla hiçbir ilgi ve bağlantısı yoktur. SATICI'nın, ÜYE'nin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle üçüncü kişilerin uğrayabileceği zararlardan ve üçüncü kişilerin beyan edeceği fikir ve görüşler nedeniyle ÜYE'nin uğrayabileceği zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.


3.6. SATICI, ÜYE verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve ÜYE yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. ÜYE, www.aykarexpress.com internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden SATICI'dan tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.


3.7. ÜYE, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmamayı veya bunları kullanmamayı kabul etmiştir. Aksi takdirde, bundan doğacak hukuki ve cezai sorumluluklar tamamen ÜYE'ye aittir.


3.8. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden ÜYE, işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, SATICI'yı bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ayrı tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, SATICI'nın ÜYE'ye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.


3.9. SATICI'nın her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde ÜYE'nin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. ÜYE işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, SATICI'nın hiçbir sorumluluğu yoktur.


3.10. www.aykarexpress.com internet sitesi yazılım ve tasarımı SATICI mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar ÜYE tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.


3.11. SATICI tarafından www.aykarexpress.com internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.


3.12. SATICI kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak, ürünlerini ve hizmetlerini iyileştirmek, sitenin kullanımını kolaylaştırmak için kullanımını kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. SATICI, ÜYE'nin www.aykarexpress.com internet sitesi üzerinde yaptığı hareketlerin kaydını bulundurma hakkını saklı tutar.


3.13. SATICI'ya üye olan kişi, yürürlükte bulunan ve/veya yürürlüğe alınacak uygulamalar kapsamında SATICI tarafından kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunulmasına izin verdiğini beyan ve kabul eder. ÜYE, SATICI'ya üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, paylaşılmasına, SATICI tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. ÜYE aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, paylaşılmasına, SATICI tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. ÜYE aksini bildirmediği sürece SATICI'nın kendisi ile internet, telefon, SMS, vb iletişim kanalları kullanarak irtibata geçmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. ÜYE yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve SATICI'yı sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. ÜYE veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, bu talebini SATICI'nın müşteri hizmetleri çağrı merkezlerine iletebilir.


3.14. SATICI, ÜYE'nin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya SATICI'ya tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) SATICI ve SATICI web sitesi ailesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.


3.15. SATICI web sitesinin virus ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virus koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda ÜYE, SATICI web sitesi'ne girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.


3.16. SATICI, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya SATICI web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar.


3.17. SATICI, üyelik sözleşmesinin koşullarını hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman değiştirebilir, güncelleyebilir veya iptal edebilir. Değiştirilen, güncellenen yada yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.


3.18. Taraflar, SATICI'ya ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287'ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.


3.19. SATICI, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS'leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, ÜYE işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS'lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır. 


4. DEVİR

 

 AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak ÜYE bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.


5. MÜCBİR SEBEPLER


Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda (ayaklanma, ambargo, devlet müdahalesi, isyan, işgal, savaş, seferberlik, grev, lokavt, iş eylemleri veya boykotlar dahil olmak üzere işçi-işveren anlaşmazlıkları, siber saldırı, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, sisteme ilişkin iyileştirme veya yenileştirme çalışmaları ve bu sebeple meydana gelebilecek arızalar, elektrik kesintisi, yangın, patlama, fırtına, sel, deprem, göç, salgın hastalık veya diğer bir doğal felaket veya AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ' nin kontrolü dışında gerçekleşen, kusurundan kaynaklanmayan ve makul olarak öngörülemeyecek diğer benzeri olaylar) AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  işbu sözleşmesini geç ifa etmekten veya ifa etmemekten dolayı yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  açısından, gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ 'nin herhangi bir tazminat yükümlülüğü doğmayacaktır. Ayrıca bu durum işbu Sözleşme’nin bir ihlali olarak kabul edilemez.


6. FİKRİ MÜLKİYET HAKLAR


AYKAR EXPRESS markası ve logosu, www.aykarexpress.com tasarımı, yazılımı, alan adı ve bunlara ilişkin olarak AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  tarafından oluşturulan her türlü marka, tasarım, logo, ticari takdim şekli, slogan ve diğer tüm içeriğin her türlü fikri mülkiyet hakkı ile kendi mülkiyetindedir. Üye, AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  veya bağlı şirketlerinin mülkiyetine tabi fikri mülkiyet haklarını yazılı izni olmaksızın kullanamaz, paylaşamaz, dağıtamaz, sergileyemez, çoğaltamaz ve bunlardan türemiş çalışmalar yapamaz. Üye, www.aykarexpress.com'un bütünü ya da bir kısmını başka bir ortamda AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ'nin yazılı izni olmaksızın kullanamaz. Üye'nin, üçüncü kişilerin veya AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ'nin fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek şekilde davranması halinde, Üye, AYKAR İÇ VE DIŞ TİCARET GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  ve/veya söz konusu üçüncü kişinin tüm doğrudan ve dolaylı zararları ile masraflarını tazmin etmekle yükümlüdür.

 

 7.SÖZLEŞMENİN FESHİ


İşbu sözleşme ÜYE'nin üyeliğini iptal etmesi veya SATICI tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. SATICI, ÜYE'nin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda ÜYE'nin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.


8. İHTİLAFLERİN HALLİ


İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İSTANBUL Tüketici Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.


9. YÜRÜRLÜK


ÜYE'nin, üyelik kaydı yapması ÜYE'nin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme ÜYE'nin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
WhatsApp
+90850 308 0404